WYZWALAMY
AKTYWNOŚĆ
POZWALAMY
PYTAĆ
WZMACNIAMY
KREATYWNOŚĆ
WSPOMAGAMY
SAMODZIELNOŚĆ

Czy to działa? Czy nasz wspólny trud opłaca się? Sądząc po opiniach rodziców oraz obserwując dalszy rozwój naszych absolwentów wydaje nam się, że tak. Gdy dzieci od nas odchodzą do publicznych przedszkoli pozostaje pustka, w końcu spędziliśmy ze sobą rok czy dwa. Czas wiec pójść o krok dalej. Jest rok 2016 i decyzja o otwarciu już w czerwcu niepublicznego przedszkola – to nowe wyzwanie, motywacja i kolejny krok w rozwoju Radosnej Krainy. Kolejną nowością będzie organizacja zajęć dodatkowych dla dzieci i ich rodziców, a także imprez okolicznościowych, urodzin i innych ważnych wydarzeń w życiu naszych pociech.

Dziś największą nagrodą dla mnie jest fakt, że dzieci i ich rodzice, którzy już do nas nie uczęszczają, nadal utrzymują z nami kontakt i z przyjemnością nas odwiedzają.

Dziękuję wszystkim rodzicom, opiekunom, babciom, dziadkom, etc. za miłe słowa, przyjemne rozmowy i współpracę. Zapraszam tym samym rodziców dzieci od 1 r.ż. do współpracy z nami i możliwość uczestniczenia w wychowaniu Waszych największych skarbów.

radosna_grafika_przedszkole

PROMOCJA DLA NOWYCH KLIENTÓW PRZEDSZKOLA*

CZESNE:

0 zł / mc

* promocja dotyczy okresu od 1 września do 31 grudnia 2020 r
* warunkiem skorzystania z oferty jest podpisanie umowy na minimum jeden rok

cechy_home

Przedszkole

W naszym wesołym przedszkolu pragniemy, aby dzieci czuły się z nami dobrze, stwarzamy im drugi dom, w którym tworzymy atmosferę życzliwości i dobroci.

Nie chcemy zastępować rodziców, chcemy natomiast wspierać ich w kształtowaniu ważnych cech osobowościowych u dziecka.

Klub malucha

Naszym celem jest stworzenie miejsca przypominającego dom, w którym dziecko jest traktowane indywidualnie, ma zapewnione poczucie bezpieczeństwa.

Pragniemy zapewnić dzieciakom opiekę i edukację, wspierać ich rozwój emocjonalny, intelektualny i społeczny poprzez zabawę.

Twórcze dzieciaki

Niezwykle ważne dla rozwoju dziecka są pierwsze lata jego życia, podczas których nabywa podstawowych kompetencji i buduje relacje z innymi ludźmi.

Aby jak najpełniej i najradośniej wykorzystać ten czas, pragniemy zaprosić rodziców z dzieciakami na wspólna zabawę.

Imprezy okolicznościowe

Z przyjemnością zapraszamy do świata animacji dla dzieci. Organizujemy niezapomniane i na pewno wyjątkowe spotkania oraz imprezy okolicznościowe.

Zapewniamy moc wrażeń i uśmiechu dziecka oraz wiele atrakcji. Dzięki Nam już żadna impreza nie będzie nudna ! Kliknij w poniższy link aby dowiedzieć się więcej!

Powered by pi-ART Agencja
Copyrights © Radosna Kraina 2016 | All Rights Reserved | Wszelkie prawa Zastrzeżone